A vezetők elérhetőségei

Nyomtatóbarát változat

A Kúria bírósági vezetőivel való kapcsolattartás rendje: kizárólag írásbeli formában, postai és elektronikus úton, illetve a Kúria főbejáratánál elhelyezett gyűjtőládába történő továbbítással 

A Kúria bírósági vezetőinek és a Kúria szervezeti egységei vezetőinek neve, beosztása és elérhetősége:

A Kúria elnöke: dr. Darák Péter
  elektronikus levélcíme: Kuriaelnoke@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4502, (+36-1)-268-4503
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria elnökhelyettese: Böszörményiné dr. Kovács Katalin
  elektronikus levélcím: Boszormenyine@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4519
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4515

A Kúria elnökhelyettese: Dr. Székely Ákos
  elektronikus levélcím: Szekely@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4511, (+36-1)-268-4510,
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4512

A Kúria főtitkár-helyettese: dr. Suba Ildikó
A Bszi. 118. § (5) bekezdése alapján ellátja a Kúria szervezeti és működési szabályzata szerint a főtitkár hatáskörébe utalt igazgatási feladatokat is.
  elektronikus levélcíme: SubaIldiko@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4520
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4740

A Kúria Főtitkári Titkárságának működéséhez kapcsolódó egyes igazgatási feladatokkal megbízott tanácselnök: dr. Sperka Kálmán
  elektronikus levélcíme: Sperka@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4661
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4753

A Kúria Büntető Kollégiumának vezetője: dr. Székely Ákos elnökhelyettes
  elektronikus levélcíme: Szekely@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4511, (+361)-268-4510
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4512

A Kúria Közigazgatási Kollégiumának vezetője: dr. Kalas Tibor
  elektronikus levélcíme: Kalas@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4517
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4518

A Kúria Polgári Kollégiumának vezetője: Böszörményiné dr. Kovács Katalin elnökhelyettes
  elektronikus levélcím: Boszormenyine@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4519
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4515

a Munkaügyi Részkollégium irányításával kapcsolatos igazgatási feladatokkal megbízott bíró: dr. Tánczos Rita
  elektronikus levélcíme: TanczosR@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4578
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4753

A Kúria Elnöki Titkárságának vezetője: Somogyi Magdolna osztályvezető
  elektronikus levélcíme: SomogyiM@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4501
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Jogi Irodájának vezetője: dr. Höltzl Lipót főosztályvezető
  elektronikus levélcíme: International@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4749
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4748

A Kúria Költségvetési és Ellátási Főosztályának vezetője: Kovács Edit főosztályvezető
  elektronikus levélcíme: KovacsEdit2@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4524
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4738

A Kúria Költségvetési Osztályának vezetője: Dér Krisztina főosztályvezető-helyettes
  elektronikus levélcíme: DerK@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4757
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4738

A Kúria Ellátási (Műszaki) Osztályának vezetője: Maizlné Juhász Ágnes osztályvezető
  elektronikus levélcíme: JuhaszAgnes@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4790

A Kúria Koordinációs, Személyzeti és Oktatási Főosztályának vezetője: Gondos Anikó főosztályvezető
  elektronikus levélcíme: Human@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4520

A Kúria Belső Ellenőrzésért felelős munkatársa: Dr. Norris-Tari Anita osztályvezető
  elektronikus levélcíme: Norris-TariA@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4759
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria Informatikai Osztályának vezetője: Rácz Csilla osztályvezető
  elektronikus levélcíme: Racz@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4526
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4780

A Kúria Sajtótitkárságának vezetője: Erdei Krisztián osztályvezető
  elektronikus levélcíme: ErdeiK@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4619

A Kúria Tőry Gusztáv Jogi Szakkönyvtárának vezetője: Tóthné Hamar Krisztina csoportvezető
  elektronikus levélcíme: HamarK@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4713

A Kúria Ügykezelő Irodájának vezetője: Berecz Ildikó csoportvezető
  elektronikus levélcíme: BereczIldiko@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4563
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4744

A Kúria Rendészetének vezetője: Szabó György
  elektronikus levélcíme: SzaboGyorgy@birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4546
  telefaxszám:(+36-1)-268-4740